Výrazný úspěch v jazykové soutěži

Letos se již tradičně zúčastnili naši žáci soutěže v konverzaci v anglickém a německém jazyce JUNIOR LINGUA, kterou pořádá pro žáky středních odborných učilišť hotelová škola v Třebíči. Letošního ročníku se zúčastnily školy z celého Kraje Vysočina, naší školu reprezentovalo tříčlenné družstvo – angličtináři Andrej Balázs a Martin Stránský a němčinář Patrik Fák.
Snad v každém ročníku, kdy jsme se soutěže zúčastnili, si přivezli naši žáci medaile, ale letošní výsledek byl skutečně výrazný –  Andrej Balázs a Martin Stránský obsadili první a druhé místo stejně jako loni, Patrik Fák byl mezi němčináři třetí.

Soutěžící chlapci si z Třebíče kromě dobrého pocitu odvezli také hodnotné ceny. Patří jim naše blahopřání a poděkování za skvělou reprezentaci školy. To patří také učitelům, kteří je na soutěž připravovali.