Kuchaři – číšníci v Brně

   Ve dnech 11. – 14. 5. 2017 se konala na brněnském výstavišti Národní výstava myslivosti společně s Veletrhem udržitelného života v krajině NATUR EXPO BRNO, Národní výstavou hospodářských zvířat a Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH.
Žáci 2. ročníku oboru kuchař – číšník, Patrik Fák a Michal Pokorný, dostali příležitost se této akce zúčastnit a reprezentovat naší školu. Náplní jejich činnosti byla příprava občerstvení v zázemí Safari Clubu International – Bohemia, pod záštitou Doc. Ing. Miloslava Vacha, CSc.
Žáci získali spoustu nových zkušeností ze svého oboru, např. komunikace s hosty, obsluha v jiných podmínkách, setkání se známými lidmi, museli řešit i problémové situace ve kterých obstáli. Dalším příjemným bonusem jistě bylo setkání s lidmi z jiných oborů – myslivosti, včelařství, zemědělství a tím i rozšíření teoretických znalostí o autentické příběhy těchto lidí. Žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Dagmar Nechvátalová, učitelka odborných předmětů