Back

KONTAKTY

Máte nějaký dotaz? Klidně se ptejte, rádi vám odpovíme.

Telefon

Recepce: 567 112 811

E-mail

sskola@outlook.cz

Adresa

Sídlíme v Třešti na Jihlavsku.

Adresa

SOŠ, SOU a ZŠ Třešť: K Valše 1251/38, 589 01 Třešť

IČ: 48461636
DIČ: CZ48461636
Datová schránka: 7nat4m2

Vedení školy

Mgr. Ing. Karel Matějů

ředitel školy
E-mail: reditel.sskola@outlook.cz
Telefon: 567 112 835

Ing. Marie Čejková

statutární zástupce, zástupce ředitele pro teoretické vyučování
E-mail: Cejkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 852, 608 196 484

Bc. Miroslav Krejčí

zástupce ředitele pro výchovu mimo vyučování
E-mail: mirek.krejci@outlook.cz

Krejci@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 821, 604 233 693

Helena Kodysová

zástupkyně ředitele pro provozně ekonomický úsek, hlavní ekonomka
E-mail: helena.kodysova@outlook.cz

Kodysova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 840, 739 491 117

Mgr. Ivana Švehlíková

vedoucí učitelka odborného výcviku kuchařských a cukrářských oborů
E-mail: Svehlikova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 817, 739 284 419

Ing. Michal Antoň

vedoucí učitel odborného výcviku
E-mail: michal.anton@outlook.cz

Anton@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 815, 777 486 939

Iveta Kuzdasová

vedoucí školní jídelny
E-mail: Kuzdasova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 844, 608 198 582

Provoz

Jiří Neuman

vedoucí správy budov a koordinátor BOZP a PO
E-mail: jiri.neuman@outlook.com
Telefon: 567 112 855, 739 284 404

Eva Šonková

hlavní účetní – provoz
E-mail: ou.prs.cernovice@iol.cz
Telefon: 565 492 182, 739 288 228

Lenka Hůlková

hlavní účetní – potraviny, FKSP
E-mail: l.hulkova@zss-cernovice.cz
Telefon: 565 427 148

Hana Urbanová

pokladna
E-mail: hana.urbanova@outlook.com
Urbanova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 865

Ing. Lenka Venkrbcová

sekretariát
E-mail: Venkrbcova.L@sskola-trest.cz

Telefon: 567 112 830; 793 949 918

Domov mládeže

Jitka Klubalová

E-mail: jitka.klubalova@outlook.cz

Klubalova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 824, 567 112 880

Helena Matějková

E-mail: helena.matejkova@outlook.cz

Matejkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 820, 567 112 880

Monika Nováková

Iveta Reichmanová

E-mail: iveta.reichmanova@outlook.cz

Reichmanova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 825, 567 112 880

Učitelé

Ing. Kamil Bratršovský

E-mail: Bratrsovsky@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 887

Mgr. Antonín Burian

E-mail: Burian@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 842

Mgr. Monika Brychtová

E-mail: Brychtova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 876

Ing. Barbora Dufková

E-mail: Dufkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 838

Mgr. Bohdana Jakubíková

E-mail: Jakubikova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 853

Ing. Mgr. Lenka Kaličiaková

E-mail: Kaliciakova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 853

Ing. Lucie Marková, Ph.D.

E-mail: Markova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 876

Mgr. Jitka Nedorostová

E-mail: Nedorostova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 832

Mgr. Dagmar Nechvátalová

výchovná poradkyně
E-mail: Nechvatalova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 886, 777 486 936

Bc. Petra Pátková

E-mail: Patkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 870

Mgr. Zuzana Pechová

E-mail: Pechova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 853

Ing. Aleš Peníška

E-mail: Peniska@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 887

Mgr. Jaroslav Říha

E-mail: Riha@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 831

Ing. Jaroslava Sedláková

E-mail: Sedlakova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 853

Ing. Pavel Šmíd

E-mail: Smid@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 819

DiS. Sylva Špiklová

E-mail: Spiklova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 816

RNDr. Sylva Tomková

E-mail: Tomkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 875

Mgr. Marie Venkrbcová Doležalová

E-mail: Venkrbcova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 819

Mgr. Alena Žáková

E-mail: Zakova.A@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 834

Učitelé odborného výcviku

Mgr. Alena Bočková

E-mail: Bockova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 836

Dušan Francálek

E-mail: josef.pestal@ku.cz

Francalek@sskola-trest.cz
Telefon: 606 772 120

Bc. Romana Holubová

E-mail: Holubova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 847

Jana Javůrková

E-mail: Javurkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 872

Bc. Veronika Jelínková

E-mail: Jelinkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 871

Iva Mátlová

E-mail: Matlova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 847

Kristýna Mičková

E-mail: Mickova@sskola-trest.cz
Tel.: 567 112 895

Josef Peštál

E-mail: josef.pestal@ku.cz

Pestal@sskola-trest.cz

Telefon: 606 772 120

Bc. Jiří Richter

E-mail: Richter@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 812, 567 112 813, 567 112 878

Monika Římalová

E-mail: Rimalova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 836

Ludmila Svěráková

E-mail: Sverakova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 816

František Vybíral

E-mail: Vybiral@sskola-trest.cz
Telefon: 567 224 657, 777 486 937

Milan Widerlechner

E-mail: Widerlechner@sskola-trest.cz
Telefon: 567 224 657, 777 486 937

Alena Zídková

E-mail: Zidkova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 816

Bc. Marcela Žáková

E-mail: Zakova.M@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 895

Asistenti pedagoga

Hana Švejdová

E-mail: Svejdova@sskola-trest.cz
Telefon: 567 112 859

Lenka Semrádová

Email: Semradova@sskola-trest.cz

Telefon: 567 112 859

Kde nás najdete?